| LostInDreams a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu tema la romana? Am de facut o reteta a aventurii.Trebuie sa scriu incredintele si modul de preparare.Asta imi cere.Cine are imaginatie si imi face o compunere frumoasa are fundita:X

3 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

Reteta aventurii:
Pentru preparare avem nevoie de:
2 kg spirit de aventura
1, 5 kg curaj
3 linguri amuzament
o cana inteligenta
300g pasiune

ingredientul secret:100g placere.

Se amesteca toate acestea bine, se adauga ingredientul secret iar apoi se gusta cu incredere.

| patty32 a răspuns:

Noi pe site nu avem voie sa facem teme, dar eu o sa-ti dau niste idei happy

Bun, poti incerca sa scrii asa :

Ingrediente : un kg atentie
10 linguri curaj
5 grame nonconformism
200 ml spontaneitate
si.ingredientul "sef" : un praf de pasiune, dupa gust.

iar de aici, cred ca te poti descurca tu singurica [,] cu modul de preparate happy
kisses :*

| deia a răspuns:

Dar tu nu ai imaginatie draga >? ( Ba da. cred ca ai, ca doar ai pus intrebarea pe site nu? )
Trebuie sa iti facem noi temele?
Nu se poate + nu este permis.

Punte-ti mintea la contributie... ca de aia generatia asta este cea mai "proasta" de acum straight face.