| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu un discurs mai amuzant pentru prima proba[adica sa ma prezint] la un concurs de miss?happy in mare il am dar as vrea sa mai adaug si putin umor. Daca ati fi in locul meu voi ce ati spune cand ar trebui sa va prezentati?thinking

3 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

Hey ma numesc___ si sunt bucuroasa ca sunt aici dar nu stiu de ce restul sunt aici.doar eu castig. [bineinteles aici este vorba de sarcasm.]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! daca inca mai ai nevoie uite cum se face! mai intai iti spui datele intr-o forma obisnuita:nume, prenume, adresa, apoi ce faci in timpul liber, in weekend, ce faci tu ca sa te distrezi, despre hainele tale, poti sa vb despre incaltamintea pe care o ai
in general despre viata ta si la sfarsit poti sa adaugi o trasnaie, o nazbatie pe care ai avut-o sau ai facut-o vreodata! daca vrei ceva amunzant! ca?

| Teleshpenker a răspuns:

E simplu, ceva de genul:
'-Ma numesc (numele), is foarte bucuroasa sa fiu aici alaturi de voi, abia asteptam acest concurs si sper ca toate concurentele sa aiba multa bafta, pentru ca stiu ca toate au ceva special.