| xxemoelfyxx a întrebat:

Cine ma invata si pe mine sa umblu cu programul GIMP? Am un joc numit IMVU si vreau sa modific niste poze din el sa le fac mai frumoase insa nu stiu cum ma ajutati? Daca da trimite-ti un mesaj privat cu id-ul vostru! Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? cat=2310 aici găsești 4 tutoriale GIMP foarte bine explicate.
Bafta.

2 răspunsuri:
| RoxanaAndreeaBianca a răspuns:

Imi poti spune si mie... numele tau de la imvu... poate te pot ajuta cu ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! am si eu acelasi joc imvu, am sa ma interesez si o sa iti spun.