| Anne1212 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste statusuri? Dar nu acelea care le gasesti pe net... ceva mai originallaughing FUNDA

3 răspunsuri:
| elyfel a răspuns:

1.Live longer, live better

| SecretLady91523 a răspuns:

1.alcolul nu e raspunsul, dar el cu siguranta te face sa uiti intrebarea.
2.nici o fata nu crede ca e frumoasa pana cand un baiat vine si o face sa se simta asa
3.intodeauna va fi una care sa planga dupa tine...dar nu eu scumpuleoh go on
4.te iubesc sunt cele mai greu de spus cuvinte, si cele mai usor de auzit.
5. iubirea incepe intr-un moment, creste in timp, si ramane pentru o eternitate
6. when you see your crush...retard mode activated
7.cand spun ca sunt bine vreau ca cineva sa se uite in ochii mei sa ma ia in brate si sa imi spuna "nu, nu esti"
8.O viata intreaga invetzi ca sa ajungi ceva, si cand crezi ca ai terminat, iar trebuie sa invetzi. Si daca mereu invetzi, cand te opresti, tot nimic nu esti. Si atunci iti aduci aminte ca ai uitat sa fi copil! De ce? FIINDCA Invata-l!
9.But I know that's a sunshine behind every rain.
10.Live life, laugh a lot, love forever

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Tu ești amenințarea întunecată. Iar atunci când întunericul se coboară, te hrănesti cu oamenii demni de milă ce-ți taie calea. Muritorii se umple cu frică și teroare atunci când numele tău este strigat. Dar de asemenea ai și inamici de temut. Geloși pe put.
Mesaj catre ingerul meu pazitor: Unde esti vere?:@
Fetele de 12 ani care zic ' Beau până ajung la spital ' ar trebui să ştie că Teddi nu conţine alcool!
Traiasca orgoliul!
nu sunt multe dar sper ca te-am ajutat, fi si tu original/awinking