| PinkY a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste urari haioase de "La multi ani!" pentru un majorat? dau funditahee hee

Răspuns Câştigător
| cockie_green a răspuns:

Un zambet sa-ti cada pe ploape, iubirea, fericirea sa-ti fie aproape. un vis frumos ca al unei povesti. asa sa fie viata pe care o traiesti.

Azi, e o zi deosebita pentru tine, pasesti pe o noua treapta a vietii. Eu iti doresc sa mergi vrednic(a) pe drumul vietii, sa ai parte de noroc, sanatate si dragoste.

La multi ani, cand ai mai pus un trandafiras in buchetul vietii tale, eu iti doresc luna de pe cer sa-ti stea o clipa la picioare si sa luminezi tu in locul ei.

La Multi Ani si fie ca aceasta zi sa-ti dechida poarta unui viitor plin de succese, Dumnezeu sa-ti dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, sanatate, impliniri si multa iubire!

Iti doresc ca de ziua ta, soarele pe loc sa stea, sa-ti aduca de la mine fericire si iubire, la multi ani cu fericire si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca. La multi ani!

Ai mai urcat o treapta pe scara vietii si iti doresc sa urci in continuare cat mai multe, insotita de urarile mele de sanatate, bucurie sufleteasca si numai impliniri.

Cand inca o petala din anii tai frumosi s-a scuturat alene, vibrand armonios, Priveste cu mandrie, gandind neincetat, la restul de petale ce nu s-au scuturat.

3 răspunsuri:
| andreeutza_8900 a răspuns:

De majorat nu pot sa-ti daruiesc decat un cadou al dragostei pentru ca dragostea va fi cel mai scump si mai pretios dar pe care il vei primii in viata
18 ani, 18 flori ai adunat in buchetul vietii tale si deja baietii incep sa-i admire frumusetea si sa-l doreasca pentru ei. Tu alege cu grija cui ai sa te daruiesti ca sa fii iubita cu adevarat si sa gasesti fericirea durabila.

| A4TECHH a răspuns:

La multi ani! la multi bani! si cina sa-l iubeasca nu e treaba noastra e. t. c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zai la aia(ala) ca-i nebun!