| Kayle a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa fac si sa hostez un sv de metin2 caci eu am ip routabil si nu vreau sa-l fac pe hamachi? Pentru detalii add: ultramania.player@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| zumzum a răspuns:

O simpla idee ar fi sa discuti cu firma de net, sa iti ofere IP static. Aceste chestii sunt in dispozitii legale, deci daca esti tare si stii cum sa vorbesti poti obtine ce doresti! E posibil sa iti impuna un alt "abonament" dar depinde de firma. Discuta cu ei, odata ce ai IP static poti face ce server doresti happy