| lovestil a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa ma combin cu o fata? Ea zice ca vrea doar sa ramanem prieteni!

2 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Ei.bine Kick Buttowski laughing eu zic ca sa ramaneti doar prieteni, daca ea zice asa, atuncea accepta mai bine prieteni decat nimic.

| TheGeorgeGeo a răspuns:

Frate din astea o sa gasesti la tot drumu, ori ii e frica(fiind prima ei iubire) ori nu t place (asta in cazul ca a mai fost combinata) si in al 2 lea caz ar fi bine sa ii arunci vb asta : iti multumesc ca mi ai dat sansa sa gasesc pe cineva mai bun ca tinewinking bafta!