| Mihai_Dumitrache_1989 a întrebat:

Iubesc o fata si nu stiu cum sa ma combin cu ea...ma tot refuza si zice ca vrea sa ramanem doar prieteni...ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| BlackOldSun a răspuns:

Nu! nu fa greseala sa iti faci sperante mai ales sa iubesti BAI! daca ea ti a zis sa fiti doar prieteni si ai mai incercat e al dracului de greu sa treci de faza de JUST FRIENDS! pur si simplu UIT-O! e atractie sexuala nu iubire, ea nu simte nimic pentru tine decat un simplu amic si poate si-o trage cu altul (altii) nu fii naiv, dati 2 palme si revino-ti o sa imi multumesti mai tarziu SERIOS!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu nu cred ca tie ti-ar conveni sa-ti bage cineva pe gat o fata pe care nu o placi.

| h3r a răspuns:

De ce mai insisti?
Ai incercat de atatea ori si te-a refuzat, intelege nu vrea nimic mai mult.

Take care.

| TheBlackAng3l a răspuns:

Poate are pe cineva, sau poate nu o abordezi cum trebuie, fetelor le place sa fii romantic, grijuliu, sentimental...