| lavinia1302 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? As vrea sa stiu unde pot gasi subtitrari pentru Blood Ties ( serialul de pe axn doar ca acolo e numit in romana: "Vampiri, crime si povesti de dragoste" ). Pentru primele 11 episoade am subtitrari dar pentru celelalte nu gasesc. Help! Merci anticipat :*

2 răspunsuri:
| alice_8764 a răspuns:

Si eu am cautat subtitrarile pentru film dar ce am gasit nu au fost bune. Poti te rog sa imi dai si mie la primele 11 episoade? Poate ma poti ajuta cu un site sau daca vrei mi le poti trimite pe mail adresa mea este luvtwailight001@yahoo.com Multumesc :*!