| georgiana27 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu niste statusuri pentru fete?happyhappyhappyhappy

funditalove struck; x; x

Răspuns Câştigător
| Tyaa a răspuns:

Nu rupe firul unei prietenii, caci chiar daca il legi din nou nodul ramane

Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy! Incearca sa te aduni!''. Si promit din nou, sa nu mai cred in promisiuni!

Au fost momente in care am fost gata sa renunt la tot. Mi s-a zis ca n-o sa pot. Ehhh, uite ca inca pot!

Deci hai sa privim in trecut. Si spune-mi sincer! Cate promisiuni nu ti-a facut?! Peste cate minciuni ai trecut? Si de cate ori iti ziceai : "De maine am sa-l uit"?

Sa poti sa fii acelasi cand totul e schimbat! Sa poti sa fii indiferent cand totul te-a marcat!

Inca am suflet de copil care refuza sa creasca, mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta!

Spune stop cand te streseaza. Spune`i ca exagereaza.Nu`ntelege? Spune`i "PA" si se calmeaza.

Prietenia-i un ocean pe care multi ar vrea sa-l treaca, dar pana la malul celalalt majoritatea se ineaca.

Poate m`am schimbat sau poate doar m`am saturat.

Hai sa fugim, sa evadam # Hai sa plutim, sa zburam # Hai sa zambim, sa visam # Hai sa traim si sa uitam!

Ca orice copil exista moment in care nu intelegi ce se petrece.

Lasati`ma sa fac si bune si rele, dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.

Lasa'ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa'ma cu lumea care nu ma agreaza.

Cu indiferenţa ta m-ai făcut mai tare. Acum nu-ţi convine dar încet, încet, calc pe urmele tale. Şi abia acum vezi si tu că indiferenţa doare.

Fiecare are un vis, un nume, si o poveste de scris. Are o viata de indurat, o secunda si s-a terminat.

Vad pe tavan un mare curcubeu, m-am ratacit in universul meu, oricat de aiurea ti-ar parea, viata-i frumoasa cand stii sa profiti de ea.

Vreau sa alerg dar stau pe loc straight face ma simt nebun dar nu-s deloc Vorbesc cu mine dar nu m-aud as vrea sa plang, dar totusi rad!

E ca o poveste, in care suntem doar noi doi E ca o poveste, sclipiri de stele printre noi :X

In ziua de azi toti sunt numai pe interes in ziua de azi omul este cel mai pervers in ziua de azi cum faci o smecherie ajungi cu fratzii tai la dusmanie.

Nu'ti dorii niciodata perfectiunea. exista defecte dupa care altii innebunesc.

Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, doar punct!:X

Miros iarba si o las sa-mi fredoneze delirul. norii alearga ca ma contopesc si le pierd sirul.

Fii mai atent la ceea ce iti voi spune! De restul` nu ma intereseaza, da`o`n *** de lume! love struck

Imi impui prea multe, Chiar daca sunt chestii marunte!winking Crezi ca ma vei schimba?!laughingAsta` i doar parerea ta!happy

Cand nu mai am scapare, un singur gand ma mai salveaza Ca tuh existi acolo, singurul care conteaza.

Stiu ca am gresitblushing dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste blushing de parca as avea in mine un drac devil Dar tu nu stii sa te superi pe mine >big grin < desi e foarte usor sa o faci sad Fiindca sunt experta in tampenii blushing pot umple pe oricine de draci laughing

Viata` se` cOmpliCa` totul` e `parfum`si` va` anunT` de`acum`Caa` nimeni` si` nimiC` nu`o` sa-mi` stea` in` drum`.

As vrea sa clarific lucrurile un pic poti sa ai toti banii din lume, daca nu ai prieteni nu ai nimic!

Vorbeste-ma pe la spate, voi fi plina de bucurie. Critica ta ma ajuta sa-mi indeplinesc visele.Invidia ta imi hraneste orgoliulhee hee

Sa Taci don't tell anyone cand vb eu´# nu imi place ´ sa minti cand´ mint si`; d eu´ oh go on nu´mi place; d sa nu #spui " pa " asta´# e replica meawinking!

Cu pielea ei bronzata pune pasiune. vorbeste urat. da face numai lucruri bune.

Şi n'am nevoie de gloss, că am zâmbetul pe buze! Şi îl am super des, că e cineva să ma amuze!

Fac ce`mi trece prin cap. c0nstienta ca orice as face 0 s` scap!

Daca o privesti cand se misca e ametitor! Extraordinar, este verdictul tuturor.

O faTa speciaLa`.; x.Nu intaLnesjti la Orice pas`. Cand Nu mai ai speranTse`. Ea te scOate din imPas`.

Au fost si certuri, si nu pot minti, Dar supararea nu tinea mai mult de`o zi.

Eram pedepsitsi in week`end, pusi s` fkem teme. Dar draq`uu`le facea cand la tv erauu`desene.

Sj e normal sa fiu aSa cand de la cei dragi, in loc de sfaturi auzeam "Treaba ta ce faci"!

Prietenii pe care`i am acum p lnga mine M`ajuta, ma indruma s fac doar lucruri bune Nu i`as lasa, nu i`as schimba pentru nimic.

Fiecare cadere ma face mai puternica, fiecare tradare ma face mai tare, fiecare barfa ma face mai importanta.

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss dar acum eu sunt. ce`a cu telefonul` inchiss.

Daca taci lumea te va lua de fraiera happy iar daca le zici pe fata vor spune ca esti figuranta si ca te`ai schimbat.

Stiu ca am puterea sa merg mai departe. Vorbele o sa le las in spate. Orice ar fi eu calc tot in picioare.Si treaba asta va irita foarte tare.

Fiecare lucru are vremea potrivita si fiecare varsta are nebunia ei de`o clipalove struck

Nu am de gând să mă agit pentru ce zic alţii, şi nici nu am de gând să ofer mai mult decât primesc. Ce e al meu, e al meu. Ce e al tau nu ma intereseaz.

Credeam ca daca voi pleca, te voi putea uita dar orice cale alegeam la tine ma intorceam, esti tot ce e mai bun pentru mine

Deviza lumii mele este: zâmbeste si ataca, triseaza si câstiga

Intai trebuie sa inveti regulie jocului si apoi trebuie sa joci mai bine ca toti ceilalti

Am invatat ca dreptatea mi-o fac eu, trec peste tine daca nu am incontrobatting eyelashes

Am facut greseli dar nu am facut din asta un secret, tocmai pentru ca nu le regret! stiu ca nimeni nu e perfect, sunt doar perfect atent sa nu le repet!

Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala!

August, e luna pe care o prefer si soarele si luna imi zambesc cand ma uit la cer.

Sper sa te ajutebig grin!

Fundaaaabatting eyelashes?

2 răspunsuri:
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza. Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"

, mori dupa ea, are... are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.

fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune, spun pe bune, mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine, ca si mie imi convine

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n`are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt. ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

Vezi tu scumpo. o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele. dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!

Vreau cu trupul meu sa iti soptesc, cu gura mea sa iti vorbesc, cu ochii mei sa te privesc si cu inima mea sa TE IUBESC
Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi?
As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…

Ce ai tu acolo jos, nu e de niciun folos. Ce am eu, e dorit mereu!
Sunt o fetita si sunt foarte cuminte. vorba vine. asa cum vine asa si pleaca.
Daca baietii erau atat de folositori pe cat se cred, nu erau lesbienele.
Sunt atat de cool incat nici nu am nevoie de statusul asta.
Haha, si eu care credeam ca ai ceva mai bun de facut decat sa-mi citesti statusul.
Nu te deranja sa-mi scrii daca n-ai buletin! Nu ma complic cu minori.
Am fite pentru ca imi permit! Ai ceva de obiectat? Asa ziceam si eu!
Sunt fitoasa si mofturoasa dar n-ai ce face, decat sa-mi da-i pace!
Pentru mai multe statusuri cool pentru fete apasa pe butonul mai departe.

Cand ma uit la poza ta imi vine sa sting monitorul. Ba nu, m-am razgandit, imi vine sa scot compu' din priza!
Nu am chef de tine, e chiar asa de greu de priceput?
Ma descurc si fara ajutorul tau. M-am schimbat si de tine nu mai am nevoie nici macar in pat!
Esti frumos si-mi permit sa te-ntorc si pe fata si pe dos! Daca mai comentezi, te-arunc in cos!
Te mai suporti? Eu nu te mai suport! rolling on the floor
Oh doamne, iar tu?
Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
M-am saturat de tine, tu chiar nu te-ai prins. Greu mai esti de cap!
Esti la fel de plin de tine cum e iarba pe-un teren de fotbal. Nu ma refer la terenurile din Romania ca acolo bate vantu'. rolling on the floor
Vai vai vai, aici scrie DND! Tu stii sa citesti?
Hai pa! phbbbbt N-ai tu fata! rolling on the floor

| Maria_3164 a răspuns:

Proastooooooo