| BoOoMbOnik a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu probleme de trigonometrie ( doar cele in care se folosesc formulele trigonometrice de clasa a 9a : sin cos tg ctg ). va rog mult. Dau funda pentru rezolvarile cele mai multe si complete. Sau macar dati-mi un site ceva de pe care sa iau va rog mult! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| lidia_4488 a răspuns:

Mai exact de ce ai nevoie?

3 răspunsuri:
| BoOoMbOnik explică:

Am nevoie de probleme rezolvate pentru clasa a 9 a de trigonometrie

| BoOoMbOnik explică:

Mda naspa trebuie sa aleg castigator chiar daca nu mi-a dat niciun rasp folositor... ce prostie