| anonima10 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine sa iau o poza de pe un hi5? pls dati`mi mesaj privat.Ca eu pot face print screen dar cand o lipesc in paint se blocheaza pc`ul. Dau funda mare pentru cine ma ajuta:*

4 răspunsuri:
| Nimeni a răspuns:

Mergi la poza respectiva pe hi5, dai tools->page info, apoi selectezi de sus "Media", apoi cauti in linkurile alea poza respectiva, dai "save as" si te descurci mai departe.

| anonima10 explică:

Pai si ce ai vrea sa`mi dau id`ul aici?big grin iti dau funda dupa aia, daca ma ajuti.

| Mara a răspuns:

Pai daca vrei mesaj pe privat, cum dai funda?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu photoscape :-) poti sa decupezi ce vrei, sa editezi pozele cum vrei, sa faci gif-uri, mai multe. e bun programul;-))