| ZuzaChoco a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? Vreau sa invat sa fac, costume pentrul jocul it girl de pe facebook in Gimp sau Paint happy Va rog raspundeti urgent! Funditaa!

1 răspuns:
| Ddyiaannaa a răspuns:

Merge sa faci daca ai programul paint alfel nu daca nu il ai atunci scrie la google dawnloand free paint il descarci si gata atunci cand vei da la facebook la joc sa faci haine iti va aparea programu tau de paint si vei putea face pe el! succes!
fundita?