| anonim_4396 a întrebat:

Cine mai doreste? Cine mai pofteste? Funda de la mine nu primeste.

Răspuns Câştigător
| Rebeeca17 a răspuns:

Si daca nu-ti aduce ce vrei imi dai mie funda? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Rebeeca17):

S-a facut.

8 răspunsuri:
| simonica57 a răspuns:

Hai ca asta a fost tare rau

| xxxdelyaxxx a răspuns:

Nici macar azi? in ajunul craciunului? Unde sigur mosul iti va aduce ce vrei in schimbul unei fundite?batting eyelashes laughing

| anonim_4396 explică (pentru xxxdelyaxxx):

Bine. Daca o sa-mi aduca ce vreau iti dau tie fundita.winking

| SmiiileXoXo a răspuns:

Nu fi rau de Ajunul Craciunului ca nu e frumosslove struckx! Trebuie sa raspandesti funditee rosii ca nu degeaba sunt un simbol al Craciunuluii.te-am pupat!

| anonim_4396 explică (pentru SmiiileXoXo):

Tu vrei sa ma imbunezi dar n-o sa cedez.happy

| SmiiileXoXo a răspuns:

laughing Hai ca esti haios.pe buneelaughing

| anonim_4396 explică (pentru SmiiileXoXo):

Te inseli. Uita-te la fata mea.