| anonim_4396 a întrebat:

Cine mai mananca dupa femei goale in afara de mine

12 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mi-ar fi rusine, sincer.

Shin
| Shin a răspuns:

Mai avea el o intrebare "Cine mananca pizza de la restaurantu din parcarea selgros zona berceni bucuresti".
Acum presupun ca intrebarea trebuia sa fie "Cine mananca pizza de la restaurantu din parcarea selgros zona berceni bucuresti, dupa femei goale" laughing
Numai bine, Shinwinking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Adica?raised eyebrows

| danutza a răspuns:

Rectifica intrebareawinking

| dEutSa_8892 a răspuns:

Adica.sa pui mancare pe ele si sa mananci? aii doamnestraight face sunt fata dar totusistraight face...adica nha miar place k pr meu sa manace frisca dupa mine, sarutanduma...in nici un kz sa intinda puiu si cartofii pe mine si sa manance

| abis a răspuns:

Cum adica mananci dupa femei goale? Mananca intai femeile, si dupa aceea tu?

Sau ai vrut sa spui "de pe femei"? Mama ei de gramatica...

| lote00 a răspuns:

Cristian Tantareanu.

| Anonimus_1246 a răspuns:

Frate desinitia ta e : "Un mare COCALAR" u chiar nu ai ce face?

| viking a răspuns:

Tinere Nicolae Ingerul...eu cred ca tu esti cocalar, telefoane, femei goale... urmatoarea ta intrebare va fi despre Florinel Maimuta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor eu nu mananc, ai vazut si tu ca sunt lipsite de bunele maniere mai ales astea goale laughing
As manca dupa o femeie in sacou si pantaloni scurti dar goale in nici un caz, sau sa bei dupa ele nici nu mai zichee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acolo sunt 2 fotomodele se pune pizza p ele si se mananca, fara maini doar q gura.: si nu dupa toate (.)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mananci si din ele? Eu prefer sa mananc inaintea lor, ca altfel slabesc si nu mai pot sa imi satisfac prietena. Tu nu te uiti la hanna montana?