| babygyrl a întrebat:

Cine merge la olimpiada de religie, faza nationala. Vreau sa stiu cine participa, daca nu participatii voi, colegi sau prieteni de-ai vostri. Si din ce judet sunteti? Vreau sa stiu. Multumesc. Astept raspunsuri.

7 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Olimpiada de religie? Cum adica, se afla care e mai credincios dintre voi? Poi cum, eu stiam ca toti sunteti la fel, nu pe niveluri.
Ok, apel : Cine merge la olimpiada ateilor sa vedem care e cel mai necredincios laughing

| Klara a răspuns:

Ce (doamne iarta-ma) faceti la olimpiada de religie? Nu mi-o lua ca pe o intrebare eretica, dar sunt si eu curioasa pana unde a ajuns omenirea daca exista... olimpiada de religie laughing Unde o dati, in biserica?

| f a răspuns:

Hi!happySunt din judetul Buzau si l-am intrebat pe colegul meu care s-a dus la olimpiada pe judeteana ce a facut si mi-a spus ca a fost usor, insa nu s-au afisat rezultatele... dar te anunt imediat ce aflu ceva!winking

| babygyrl explică:

Din fericire sau nefericire merg si eu la olimpiada nationala, faza judeteana mi s-a parut ffff usoara si sper ca si la nationala sa fie usor.Mai astept raspunsuri.

| miumiu a răspuns:

Din nefericire nu stiu sigur daca merg, dar ma bucur ca pasioneaza pe atatia! A fost greu la judetean, am auzit ca la national e un pic mai usor(mai usor). Be Happy big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt din arad si voi participa la olimpiada nationala de la suceava, trebuie sa fi credincios ca sa castigi...nu cred ca poti fi ateu cum zici tu si sa castigi o competitie in numele lui DumnezEu! doamen ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu particip la olimpiada de la Suceava pentru cls. a XI-a.sunt din C-S