| Aliinuţa a întrebat:

Cine-mi dă nişte statusuri? Fără de-alea de fiţe sau cu înjurături. Gen : dragoste, dor. :* Fundiţă la cele mai frumoase! >:d

3 răspunsuri:
| crysy_4562 a răspuns:

1. Am plans, am suferit, am pierdut atatea... totul pentru o cauza nobila: IUBIREA dintre noi doi...
2. Dragostea e un munte pe care il urci rizind si il cobori plingind. E o taina pe care indragostitii o ascund de frica lumii cand taina e descoperita dragostea se stinge ca un cliseu fotografic expus la lumina
3. Multumesc celor care au aruncat cu pietre in mine, cu ajutorul lor mi-am construit castelul
4. Daca as amaneta un gram din dragostea mea pentru tine, ti-as cumpara lumea intreaga si inca ceva sper ca esti bine
5. Prietenii falsi sa imi dea un Buzz... astazi fac prezenta.

| crysy_4562 a răspuns:

Colectia de Statusuri Emo: Status trist
1. Am plans, am suferit, am pierdut atatea... totul pentru o cauza nobila: IUBIREA dintre noi doi...
2. Dragostea e un munte pe care il urci rizind si il cobori plingind. E o taina pe care indragostitii o ascund de frica lumii cand taina e descoperita dragostea se stinge ca un cliseu fotografic expus la lumina
3. Multumesc celor care au aruncat cu pietre in mine, cu ajutorul lor mi-am construit castelul
4. Daca as amaneta un gram din dragostea mea pentru tine, ti-as cumpara lumea intreaga si inca ceva sper ca esti bine
5. Prietenii falsi sa imi dea un Buzz... astazi fac prezenta.
funda?

| Razvan_8378 a răspuns:

Daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine as alege viata si u ai pleca suparata fara sa stii ca viata mea esti u love struck SAU Te iubesc. am scris pe zapada... dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte. Te iubesc am scris pe plaja. dar un val obraznic. v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv. ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA... pentru ca te iubesc. si o sa te iubesc cat voi exista SAU Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna SAU 2 buze la patrat se numeste SARUTAT kiss
Daca ti-au placut funda pls big grin