| dee27da a întrebat:

Cine-mi scrie cateva citate referitoare la prietenii false. ceva de genul. happy please

Răspuns Câştigător
| strawbbery98 a răspuns:

DRAGOSTEA RAMANE.DOAR OAMENII SE SCHIMBA!
Eu zic ca-i fals,... Fals,. FALS!
k-am ramas doar eu, si sufar, si dragostea...

Tea-i nascut original ...nu murii Fals
Ce par frumos ai pacat ca-i fals, de fapt asa esti si tu!
mai bine un un dusman deschis decat un prieten fals
Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga nu te grabi vei reusi
Ea e rebela, dar e femeie fidela.Se aude? poc, poc, poc? sunt picioare fine ambalate in pantofi cu toc

3 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Lumea asta te distruge,Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare

"Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor Am incercat dar nu te pot uita asa usor.Mor incet.simt cum totul ma doboara Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara."

Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`

Multe barfe. multe tarfe. asa-i viata cand te`apuk greata. daca vrei iti dau eu un subiect de barfa. viata`i cea mai scumpa tarfa

O prietenie care s.a terminat, Inseamna ca nici n.a existat de fapt.

mi-a fost alaturi zile bune si nopti grele. Cand plangeam din despartiti si vorbe rele. Dar ce a fost s.a consumat. Chiar nu ma mai intereseaza, asta a fost. S.a intamplat.

Si n.am nevoie de prieteni falsi in jurul meu, Pur si simplu dati.va foc, sunteti un simplu decor

Tu 'prietena mea adevarata', Tu 'cea care nu m.ai mintit niciodata', M.am convins si de tine printesa mea, Cata incredere in tine am putut avea.

Acum am vazut si eu cat de Fake esti. Si cum joci prietenii pe degete. Cu mine te.ai jucat printeso, Da stii vb aia, roata se intoarce. Si bine iti face

Ti'ai lasat toti prietenii, sperand sa.ti fie bine. Acum suferi din iubire, si stii ca nimeni nu'i cu tine;-j.

Am fost candva doua. Am cunoscut cu totul si cu totul o lume noua. Insa totul s.a schimbat, Iar tu nici macar acum asta n.ai Remarcat;-j.

Acum mi-ai aratat cat esti de Falsa;-j. De azi incolo, de tine numai imi pasa.

Si spuneai ca imi esti prietena. Acum se vede cat de mult.

Nu meriti nici macar o lacrimi de-a mea. Iar daca va mai plange una dintr noi, Tu sa fii aceea Printesa mea

Cine e destept sa. nvete, Prietenii au multe Fete. :]

Si m`am saturat de voi toti cei care va credeti 'PRIETENI ADEVARATI'. Da` pe voi va numar pe un singur deget, pe cel MIJLOCIU

Si pe mine m`ai pierdut scumpa mea;-*, Sa nu. ndraznesti vreodata sa spui ca ai fost prietena mea

Ai avut langa tine, o prietena care iti vroia bine si care te ajuta in toate. Imediat cum te`ai vazut cu el, ai lasat totul deoparte