| ConstiintaTa a întrebat:

Cine nu mai joaca MissBimbo poate sa imi da si mie contul...nu conteaza levelul... dar in afara de level 1!

3 răspunsuri:
| ConstiintaTa explică:

@ anonim...pai nu ii oblig sa imi dea conturile;doar daca vor ei ...si daca nu vreis a imi raspunzi la intrebare nu trebuie sa ma critici tu pe mine ca e lipsa de respect si nu stiu ce ca nu sant singura kre cere conturi de pe jocuri da asa ca nu te mai baga daca nu stii despre ce este vorba

| ConstiintaTa explică:

@ anonim...pai nu ii oblig sa imi dea conturile; doar daca vor ei ...si daca nu vreis a imi raspunzi la intrebare nu trebuie sa ma critici tu pe mine ca e lipsa de respect si nu stiu ce ca nu sunt singura care cere conturi de pe jocuri da asa ca nu te mai baga daca nu stii despre ce este vorba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, nu poti sa ceri conturile oamenilor poate se razgandesc si il vor inapoi ar fi lipsa de respect si in al doilea rand acest joc MissBimbo eu il stiu si contine virusi asa ca ai grija poate iti virusezi calculatorul!