| roccoeu a întrebat:

Cine poate sa imi spuna si mie niste statusuri triste? m-am certat cu mami rau de tot (i-am zis ca si-a batut joc de mine) si vreau niste statusuri triste dau >>>>>fundita...::::

2 răspunsuri:
| Florentina_1917 a răspuns:

Imi pare rau ca te-ai certat cu mama ta, dar de cele mai multe ori la varsta asta, certurile cu parintii sunt trecatoare.
de aceea, nu cred ca e nevoie de tot spectacolul cu statusurile.

dar, as putea sa iti spun ca daca ai citi putin mai mult ( carti, nu reviste pline cu tampenii), poate ai gasi ceva expresii care te vor emotiona si in acelasi rand ai invata sa scrii corect in limba romana, indiferent de situatie.

| Florentina_1917 a răspuns:

Imi pare rau ca te-ai certat cu mama ta, dar de cele mai multe ori la varsta asta, certurile cu parintii sunt trecatoare.
de aceea, nu cred ca e nevoie de tot spectacolul cu statusurile.

dar, as putea sa iti spun ca daca ai citi putin mai mult ( carti, nu reviste pline cu tampenii), poate ai gasi ceva expresii care te vor emotiona si in acelasi timp ai invata sa scrii corect in limba romana, indiferent de situatie.