| alina244 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna versurile de la serenada asta am nevoie de ea si cel/a nu imi rasp. sa-mi-otrimita am nevoie urgenta de versuri! dau funda + voturi pozitive cine imi zice versurile (eu nu prea e inteleg unele) www.youtube.com/watch?v=dH8eawQGd8A

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Se inteleg foarte bine! Dar cred ca suferii desad comoditate acuta)!

| alina244 explică:

Onasis eu am zis daca nu vezi acolo ca ma scirs in paranteza ca unele NU le inteleg