| Cold a întrebat:

Cine poate sa imi zica si mie servere de metin 2 privat in afara de meint 2 GX metin2tim plss funa :X:*

3 răspunsuri:
| © E m i ℓ y a răspuns:

Metin 2 shadows, FinaLongju2, FinaLongju 3, MercialMT2.

| rewange4 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=FgvOKSPHKuo Server metin2 abia deschis, lvl max 99, STAFF-UL sta in oras si este la dispozitia voastra. http://www.mt2riseofhell.ro Va asteptam cu drag!

| Cristian_Neagu_1973 a răspuns:

Pai... metin2 sunt multe eu aici iti voi scrie cateva dintre cele mai tari : Metin2ro.happy Metin2Juca si metin2 lexys