| BybyBlondina a întrebat:

Cine rasp repede si bine...FnDa...Cum plantezi bomba pe cs?(C4)

Răspuns Câştigător
| iulyana a răspuns:

Daca esti T si ai bomba... trebuie sa ajungi la locul special unde sa o plantezi...nu o poti planta asa oriunde tongue. Daca ai ajuns la locul acela te duci pe cerculetul rosu si apesi pe tasta 5 si tii click apasat!

2 răspunsuri:

Trebuie sa te uiti la optiuni si sa cauti ceva de genu' " Plant bomb " si apoi poti alege tu pe ce buton sa apesi ca sa o plantezi.

| abc_7809 a răspuns:

De fapt e la options ceva cu use sh dai orice tasat vrei tu dar de obicei este setata automat pe ''e''