| Amaliamalia a întrebat:

Cine raspunde corect la urmatoarea intrebare primeste funda: Cine este singura persoana care este alaturi de tine din momentul in care te nasti si pana ce mori, singura care simte ceea ce simti, face ceea ce faci, gandeste cum gandesti, si iubeste pe cine iubesti?

Răspuns Câştigător
| alecsasweet a răspuns:

Pai nu se poate sa fie Dumnezeu pentru ca dumnezeu nu este o persoana. dupa parerea mea esti tu insati persoana care este alaturi de tine din momentul in care te nasti si pana ce mori, singura care simte ceea ce simti, face ceea ce faci, gandeste cum gandesti, si iubeste pe cine iubesti

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Pai singura care e alaturi din momentul in care te nasti si pana mori e DUMNEZEU! >big grin

| Amaliamalia explică:

Citeste intrebarea pana la capat, pentru ca nu corespunde raspunsul tau cu cerinta intrebariibig grin

| alecsasweet a răspuns (pentru Amaliamalia):

Pai nu se poate sa fie Dumnezeu pentru ca dumnezeu nu este o persoana. dupa parerea mea esti tu insati persoana care este alaturi de tine din momentul in care te nasti si pana ce mori, singura care simte ceea ce simti, face ceea ce faci, gandeste cum gandesti, si iubeste pe cine iubesti

| Amaliamalia explică:

Asa este alecsasweet o intrebare complexa, un raspuns simpluhappy