| andreiii a întrebat:

Cine s-a uitat luni seară (04.10.2010) la "Comanda la mine" şi ştie hi5-ul lui Adi sau al Ramonei (sau cum o chema...)?

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

@Memo, să ști că ei nu sunt celebrități, sunt niște copii noramli.
Deci au timp.
Poate că emisiunea i-a făcut ceva mai cunoscuți, dar asta nu înseamnă că sunt vedete și nu au timp de mess/hi5.

6 răspunsuri:
| MEMO a răspuns:

laughing Creai ca iei au timp de mess?

| mleeky18 a răspuns:

Poate vrei sa zici alex

| a răspuns:

Cu astfel de răspunsuri nu-l ajutați.
Nu, nu-i știu hi5-u, dar o să incerc să fac rost de el.

| andreiii explică:

Din câte am văzut Ramona stătea pe hi5 înainte de plecare, deci au timp...

| ramona_3872 a răspuns:

Ramona nu mai are hi5laughing))))

| aadiinna a răspuns:

Cn s`a uitat aseara la "comanda la mine" 22. 11. 2010 cu baiatul ala alexei din bucuresti... dati`mi si mie id`ul lui sau hi5 ceva va implorrbatting eyelashes :X :*