| Alesssiiia a întrebat:

Cine se uita la Fatmagul?

Eu il urmaresc mereu :X

Cum credeti ca va fi sfarsitul?

Răspuns Câştigător
| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

E unul dinre cele mai frumoase seriale pe care le-am urmarit. de fapt tote cele turcesti sunt frumoase si le-am urmarit pe majoritetea.
Cred ca ori se va impaca cu Mustafa oriva ramane ci Kerim si va ajunge sa-l iubeasca.happy tu?

| Alesssiiia explică (pentru R1e2b3e4c5a6):

Multumesc pentru raspuns pup :*

2 răspunsuri:
| Alexaa009 a răspuns:

VA ramane cu Kerim o sa faca nunta o sa locuiasca impereuna si mama lui
kerim sau sora lu mai mare, bunica moasa o sa se casatoreasca cu avocatu ala batran... Fatmagul o sa aiba o fetita cu Kerim... Imi puteti spune daca castiga procesu fatmagul?