| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cand apar noile numere sau la cat timp apar noile numere din revistele bravo, bravo girl, popcorn si cool va rog dau funda :X

Răspuns Câştigător
| Zoet a răspuns:

Buna!
Pai Bravo girl apare in fiecare marti!
Popcorn vine in fiecare luna, de obicei in prima zi din acea luna(daca nu e in prima zi din aceea luna este in prima saptamana-dar cel mai des apare in prima zi din luna respectiva) sau la sfarsit.

Sper ca te-am ajutat!
O seara buna!happy
Fundita?big grin

6 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Bravooo girllll apare martiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

| Andruza a răspuns:

Lunaa viitoare thinking

| soraGrime a răspuns:

Popcornul apare la inceputul lunii.
la bravo si bvg este mai complicat.deci in saptamana 1 apare bravo, in saptamana 2 apare bravo girl, in saptamana. 3 apare bravo iar, si tot asa.
funda?
(mai precis ai putea afla de la chioscul de ziare)

| Larisa7883 a răspuns:

Pe 4 ianuarie a aparut revista bravo si apare odata la 2 saptamani.
Brava Girl apare tot odata la 2 saptamani, popcorn apare odata pe luna, iar cool girl tot odata pe luna si ultima data a aparut pe 1 ianuarie

| Larisa7883 a răspuns:

Bravo girl apare martea iar cool girl de obicei joia.

| xXxBLaCKXxXANgEL a răspuns:

Stiu ca o revista bravo girl sau bravo apare la 2 cate saptamani si acu bravo girl apare pe 11 ianuarie funda:X