| MaryMarya14 a întrebat:

1.Cat costa revistele Cool Girl, Egirl, Diva Hair si Bravo Girl?
2.Revista Popcorn mai este pe piata?
3.Revistele enumerate mai sus sunt potrivite pentru o fata de 14-15 ani?
4.O data la cat timp apar revistele enumerate mai sus?
5.Care este parerea voastra despre revistele de mai sus?

CEL CARE REUSESTE SA RASPUNDA LA MINIM 4 INTREBARI PRIMESTE FUNDA! (BINEINTELES, DACA RASPUNSUL ESTE CEL MAI BUN!)

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Bravo Girl 2lei 50
Revista popcorn nu mai este demult pe piata.
Da, sunt.
La o saptamana sau 2.
Revistele sunt foarte frumoase si potrivite pentru adolescente. Sunt lucruri foarte interesante si care chiar te ajuta.

2 răspunsuri:
| ღCuteღKissesღ a răspuns:

1. Bravo Girl 2, 49 lei
2. Nu mai este pe piata.
3. Da sunt potrivite.
4. La o saptamana sau daua.
5. Eu citesc Bravo Girl si Bravo imi plac foarte mult sunt multumita de aceste reviste. Merita citite. happy