| vicuta a întrebat:

Cine stie ce cadouri se dau in "So Hannah montana creativity collection" de la numerele 6 in sus?

Răspuns Câştigător
| antipatica a răspuns:

Salut! Da si eu am So Hannah montana creativity collectionwinking si se dauwinking multa bafta la colectionarewinkingwinkingPa!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu le vreao dar...ke sa facem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu, tu esti din romania?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! si eu imi cumpar colectia So Hannah Montana de reviste si am numerele pana la 27, urmeaza si cele 28, 29, 30 etc, etc, si pana acum am primit tuburi cu sclipici, de acele modele de facut cu fierul de calcat pe bluze, blugi, etc.pagini de jurnal, abtibilde, creioane cu sclipici, gume de sters, adica radiere, si chestii de genu, mai primesti in nu mai stiu ce nr si inca o cutie pentru trusa de creatie. sper ca raspunsul meu sa-ti fie folositor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un carnetel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tuburi cu sclipici