| gaby1270 a întrebat:

Cine stie ceva mesaje pentru sfarsitul clasei a 8-a?

Răspuns Câştigător
| ßhåååå a răspuns:

Hey!
uite ce am gasit pe net nu sunt multe dar sper sa te ajute sunt foarte frum si adevarate
Din flori de crin iti impletesc Cununa de iubire Succes in viata iti doresc Si multa fericire!

Va veni o data timpul /si in urma vom privi/vom vrea ceva totul sa invie/bucurii si nebunii/dar trecutul se ascunde/nu mai vine niciodata/numai amintirea spune/ca asa a fost o data.

Afara bate vantul si rupe trandafirii
In clasa plang colegii
De clipa despartirii

Ne despartim acum
Si e pacat
Ramane-n urma
Visul amintiri
Abia acum vedem
Cu-adevarat
Cata durere paste
DESPARTIREA

Trecut-au zile,ore,ani
Trecut-au toate-n goana
Nu vom mai putea spune iar
Ne revedem la toamna

cand vei fi departe si vei studia
sa-ti aduci aminte de prietena ta

Poate candva o sa te strang de mana, sa-ti spun : orice s-ar intampla, ramanem impreuna!

cu multa simpatie
si fara inteles
pe drumul lung al vietii
eu iti urez succes

un cer albastru fara nori
viata ta sa fie
sa ai in cale numai flori
si multa bucurie