| usernamebpla a întrebat:

Cine stie ceva metode eficiente de a acapa de cosuri ( as vrea sa scap de ele mai reped)?

Răspuns Câştigător
| hehehe a răspuns:

Eu, pentru a'mi intretine tenul curat, de fiecare data cand ma spal pe fata, ma spal si cu sapun, si nu ma laud, dar mai mult de un cos minuscul pe fata nu am. Si am 16 ani. big grin Deci. incearca faza cu sapunul. Apoi a doua varianta ar fi cremele. Cauta pe net. sau la dermatologi. big grin Succes

Emmy

3 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Poti sa te duci la salon, cuafor si le intrebi pe fetele alea daca te pot ajuta. Exista un tratament pentru cosuri si costa 25 de lei; este foarte eficient si scapi de cosuri cat ai clipi si pe o perioada indelungata. Bafta, acum mai ramane sa intrebi!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Zineryt-ul.Il gasesti la farmacii(in jur de 35 lei). Daca ai cosuri mai putine, aplica-l pe fata doar seara inainte de culcare si lasa-l sa actioneze pana dimineata. Daca ai ceva mai multe, aplica-l si dimineata, dupa ce te-ai spalat pe fata.

| alextenea15 a răspuns:

Simplu ti le spargi si apoi dai cu spirt XD si astepti vreo 30 min si nu mai ai nmc asa fac eu paaa