| Ggbj a întrebat:

Cine știe cum îmi pot afla colegi? Dacă apare și la liceul unde am intrat, sunt doua clase și nu știu exact cum suntem repartizați?

1 răspuns:
| Morlomic16 a răspuns:

In prima zi de liceu vor fi afisate fisele cu repartizarea fiecarui elev si numele si clasa acestuia
In acea zi se vor repartiza in curtea scoti toate clasele de boboci stand cu dirigintul sau diriginta in frunte
Aceasta va va conduce la clasele voastre si va va da orarul si o sa va explice cum sunt lucrurile la liceu
! Sper ca te-am ajutat, astept fundita!