| wannabe a întrebat:

Cine stie cum ma pot inregistra pe gather-network pentru a juca mix cu mirc?

Răspuns Câştigător
| GigiFranzela a răspuns:

Mai intai iti faci cont aici: http://www.gather-network.eu/register/
Dupa activare, intri pe site in control panel, edit profile si completezi STEAM ID-ul si userul de QuakeNet.
Apoi intri pe mIRC, intri pe QuakeNet, apoi pe canalul #cs.gather.ro.
Ca sa te autentifici, dai urmatorul mesaj: /msg CS-Gather-RO AUTH user pass confirm (unde user se inlocuieste cu userul tau de pe gather network si pass cu parola ta).

1 răspuns:
| Rizer a răspuns:

Eu dar nu vreau sati zic hdy pa