| ingerashu09 a întrebat:

Cine stie cum sa reclam pe cineva la Metin2 pentru ca mi-a luat o medalie de cal?

Răspuns Câştigător
| daii a răspuns:

Pff. Din cate stiu eu nu poti reclama pe cineva pentru asa ceva.sad.
In orice caz, pentru reclamatii trebuie sa dai de un "gm". Pe forum undeva, sau in joc. Scrii pe striga. Succes!

by daiiwinking

3 răspunsuri:
| Andradaaaaa a răspuns:

Pt atata? Pfff. P ce server ca cunosc p cineva care a facut asta.Trimitemi mesaj cu serveru plizz

| AldeaDorin a răspuns:

Pai pentru asa ceva n-ai ce sa reclamezi...scz,dar trebuia sa ai grija de itemele tale.
Funda?

| ingerashu09 explică:

Pe corvus