| maryutza_9995 a întrebat:

Cine stie cum se afla parola uni id.cine stie spuneti-mi plizzz.

2 răspunsuri:
| TheDevilIsHere a răspuns:

Nu se mai gasesc niciunde programe de spart id`uri deci nu prea ai cum. singurele solutii is astea:
1.gandeste`te la ce`i place, chestii din astea si incearca asa ca uniii oamneii is prostibig grin[scuzati expresia pentru cine se simte]si isi pun ca parola chestii evidente. nu si cazul meulaughing
2. poti sa gasesti niste programe [daca ai pile] cu niste messuri false si sa il/o chemi la tine, isi baga id`u si parola, se logheaza si dupa aia ii iei parola[da nu stiu ce programtongue]

altceva nu stiu sorrybig grinsper ca te-am ajutatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU SE POATE AFLA PAROLA UNUI ID! exista un program cu niste " aparate " cu care chiar spargi spatiul unde scrii parola si iti intra in id [ dar nu stiu cum se numeste ]. Daca este vorba despre parola de la id-ul tau : a) cand incerci sa bagi parola, dai enter si nu merge, iti apare " forgot password " si sunt acolo niste etape prin care trebuie sa treci. b) fa-ti alt id