| nutza_4704 a întrebat:

Salutare, cine stie cum se afla o parola straina(daca stiti spuneti-mi va rog mult)

2 răspunsuri:
| VyVyK a răspuns:

NU merge sa spargi parole la messoh go on. toate astea de st facute de hackeri. st facturi [adica iti trimite parola ta la alti] am fc si eu chesti din astea si multi fraieri au cazut in ealaughing. singura cale ca sa afli o parola este "sa dai mail la yahoo cu toate datele de l.ai pus la inceput cand ti.ai fc idtongue"