| ralucutza_2655 a întrebat:

Cine stie cum se face freza lu Solange?:Xplzz dau fundita...si vreau la fel ca ea ma refer pe o partelove struckmsms:*

4 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Si mie imi place dar nu stiu cum chair acum ma pregatesc sa ma uit la telenovela incepe in 5 min :X

| T30D0RA a răspuns:

Iar intrebarea asta? Intreaba-l pe hairstylistul lui Sol sau chiar pe ea. Nimeni de aici nu stie cum isi face ea parul. Nu mai pune atatea intrebari despre asta ca nu iti raspunde nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un stilist foarte bun ( de preferat un stililist dintr-un salon de fite, NU TE DUCE LA UN COAFOR DE CARTIER!) cu o poza de-a ei si iti va face.nu este deloc dificil. eu sunt stilista si chiar ieri a venit o pustoaica sa-i fac. a iesit superb si nici nu a durat mult. trebuie sa ai tu o clamita sau o agrafa cu fundita sau ornament ceva de dimensiune mai mare ca sa ti-o aplice la baza lucrarii. bafta multa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti prindeti sus in crestetul capului e codite puneti o fundita voila gata freza!