| SuGuS_2692 a întrebat:

Cine stie cum se foloseste Windows Movie Maker ca vreau sa fac un videoclip cu licrys si habar n-am:((:(( nici sa-l salvez nici sa scriu textu nici nimic vreau ca asta http://www.youtube.com/watch?v=xwsGTK8lg8s Dau Fundita :-*:x

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

Deci intri in windows movie marker si ai
1. capture video
import video
import pictures
import audio or music
Dai acolo la import pictures si alegi ce poze vrei sa fie in videoclip
Dupa le muti si le asezi in ordinea care vrei ca ai acolo jos chestia aia albastra.
2. edit movie
view video effect
view video transitions
make titles or credits
make an automovie
La prima pui efectele videoclipului, cum vrei sa se vada, la a doua "transitions", ai optiuni ca atunci cand se schimba imaginez cum sa fie, una dupa alta, colaj sau altele.
3. finish movie
Save to my computer
si gatabig hug
Pa, pa si bafta.

1 răspuns:
| V8 a răspuns:

Uite id-ul meu si pot sa te ajut cu orice...ma pricep foarte bine sa fk din astea aproape ca in fiecare zi fac chestii in movie marker. undertaker_raresh99 dai add si pot sa fac orice doar sa imi zici ca esti de pe TPUwinking