| Karashi a întrebat:

Vreau sa stiu ce program trebuie sa folosesc ca sa pot sa salvez o melodie (de pe youtube) si dupa aia sa o pot folosi 100% (sa o pot importa.garantat)in aplicatia Windows Muvie Maker;
Daca e nevoie e vorba despre: http://www.youtube.com/watch?v=xwsGTK8lg8s
Dau funda doar acolo unde merge!
PS:programul sa fie 100% free

3 răspunsuri:
| ことみ a răspuns:

Buna Karashi!
Poti sa scrii pe google -youtube mp3 convertor- sau -youtube mp3 dowload-. Apoi copiezi link-ul si in lipesti acolo, dai pe dowload dupa ce iti gaseste melodia si o dowloadezi.
(^_^)

| mihaela31 a răspuns:

Cred ca ai nevoie de Youtube Downloader HD,cu care poti lua melodia preferata de pe youtube si salvata la tine in calculator,selectezi tu unde, apoi de acolo o bagi unde ai nevoie, mai este si Youtube MP3 downloader cu care iei o melodie de pe youtube si ti-o transforma in mp3 din videoclip, adica practic ia melodia fara video. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| AlyBubulina a răspuns:

Poti sa iei cu videoget...
uite linkul.
http://nuclear-coffee.com/VideoGet
Daca nu merge dai un search pe google, ca o sa gasesti sigur;)