| madalina_5167 a întrebat:

Cine stie cum se numesc melodiile din "baieti de bani gata", serialul de pe Euforia Tv? funda :*

Răspuns Câştigător
| Anamaria1007 a răspuns:

Lucky - Ashily, T-max-Paradise, T-max-fight the bad feeling, I never let go-DBSK, Howl-Love u, T-Max-Wish Ur My Love, Boys Over Flowers - My Girl, Boys Over Flowers OST- Something Happen to my Heart, Kim Hyun Jung- Because I am Stupid

2 răspunsuri:
| lumipapusica a răspuns:

Cred ca primul raspuns a dat multe melodii care sunt foarte bune dar a uitat una importanta Boys Before Flowers - Stand By Me

| Anamaria1007 a răspuns:

Le am eu pe pc. daca vrei ti le trimit da add. anutza. dulcebatting eyelashes funda?blushing