| JustMusic a întrebat:

Cine stie daca profilul de contabilitate se numeste altfel

am primit azi brosurile pentru liceu si nu am gasit nicaieri contabilitate

3 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Se numeste "economic"laughing Si la observatii trebuie sa scrie " tehnician in activitati economice"tongue big grin Uita-te la Madgearu, XEnopol, caretzulesku, Hermes, Vulcanescu...tongue

| Yana a răspuns:

Servicii... asa se cheama. Si apoi dupa ce intri pe sectia respectiva, se fac repartizarile in cadrul liceului. D eobicei "servicii-le" au "contabilitate" sau "comert".

Succes!

| chrystyna a răspuns:

Cauta la servicii.Asa se numeste profilul in care se face contabilitate, economie, etc.