| DdDdde a întrebat:

Cine stie daca tranvaiul 11 te lasa mai prin apropiere de liceul ion barbu? eu stau in popesti leordeni si iau tranvaiul 11 de la capat si nu stiu unde sa ma opresc laughingmai aproape de liceu ca pana acum nu am mers decat cu masina.pls cine stie

Răspuns Câştigător
| MissBeer a răspuns:

Te aduce aproape, dar mai trebuie sa iei ceva cateva statii si anume tramvaiul 47 sau una din masinile 226, 385, 122. Trebuie sa cobori in statia din intersectia Strazii Trafic Greu si Calea 13 Septembrie, nu mai stiu exact numele statiei, poti intreba pe cineva din tramvai unde trebuie sa cobori, poti intreba de 13 Septembrie. Iar de acolo, cu tramvai sau masina, mergi 2 statii. De acolo poti sa mergi pe jos o statie micuta pana la Liceul Barbu sau sa iei o statie 139, dar este inutil, pentru ca este mica rau statia.