| BubuAdriana a întrebat:

Cine stie filme cu caini? in afara de Hachiko: A Dog's Story; Snow Buddies;
Eight Below

Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| MaliCSa a răspuns:

Chiuaua de Beverly Hills, Hotel for dogs, Beethoven, Lessie, Eu si Marley, Bolt, Underdog, See spot run, Air bud, 102 Dalmatieni, Must love dogs... cam atat. imi dai fundita?batting eyelashes

| yoyoyo112 a răspuns (pentru MaliCSa):

HEII PLZ DAMI SI MIE SITEUL CU FILMUL :Hotel for dogs PLZ DAMIL

6 răspunsuri:
| BubuuLinna a răspuns:

Vai este unu taree:X

sunt mai multi caini vorbitori asa de fain Marmeduke love struck:*:*

cel mai tare film cu animale de comedie :X:*:*

fundabatting eyelashes

| Resource a răspuns:

Http://www.caninest.com/dog-movies/ Ai aici toate filmele cu caini ^_^ Enjoy

| yomanu a răspuns:

Beverly Hills Chihuahua 1 si 2
Marmaduke
Cats And Dogs
Cats & Dogs The Revenge of Kitty Galore
Santa Buddies
The Dog Who Saved Christmas
Scooby-Doo

| 21ACCESS a răspuns:

Fluke (funda?)

| yoyoyo112 a răspuns:

PLZ DATIMI SI MIE SITEUL DE UNDE POT VEDEA FILMUL :Hotel for dogs! 1 PLZ