| ady900ady_9128 a întrebat:

Cine stie joc cu naruto (in afara de mugen si Shinobi Retsuden Awsome ) pentru pc.

2 răspunsuri:
| PixieJustMe a răspuns:

Http://www.ejocurigratis.ro/search-results/189/jocuri-naruto.html
aICI AI DOUA Naruto Star si Naruto Kiss
http://www.narutogames.biz/
Aici sunt destul Naruto Clone Game, Naruto Kunai Dodging Game, Zabuza Shadow Clone Game, Sasuke Tree Climbing Training, Hand Signs Training, Naruto Star Students, Naruto Fighting Game, Naruto Battle Grounds, Naruto Dating Game, Naruto Dating Sim, Create A Naruto Character, Naruto Invaders, Dress Up Sakura Game, Dress Up Hinata Game, Female Character Dress Up si Naruto Olympics
Sper ca te-am ajutat
FUNDA PLS!

| axelken a răspuns:

Auzi lasa jocurile pc si intra pe naruto-arena.com