| CNlaet a întrebat:

Cine stie jocuri de downloadat jen metin2, twinity

Răspuns Câştigător
| suprizaman a răspuns:

Buna leoaico. Mai bine joaca aion MMOG, 4story sau metin2 private; gen metin2 united; metin2 blacknight...[vezi top 100 metine private pe google]

3 răspunsuri:
| ღAnonimღ a răspuns:

Kaneva(cel mai tare jocc), imvu, freejack, second life, pandanda, clubpenguin, stardoll, lady popular,perfect world international, habbo hotel, farmerama, miss populary, friv, fantafge, ourworld, 4 story, woozworld, ubi world, SIMS(1 , 2 si 3), supersecret, weeworld, pixxie hollow, mis bimbo, ma bimbo, my bambino, metin2, zoomumba,mai sunt f multe pe facebook, etc. plz funditza. Cred ca merit, nu?

| King9 a răspuns:

Knight of the temple1 2
Age of Pirates1 2 dar nu sunt online

| edym a răspuns:

CrossFire e un joc shooter super tare.