| x4z5 a întrebat:

Cine stie jocuri gen last chaos, cabal, perfect world sau metin2?

Răspuns Câştigător
| cip11223 a răspuns:

9 dragons incearca.

6 răspunsuri:
| hehehe a răspuns:

Incearca si "talisman" big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in metin2 este foarte simplu conteaza intemele...si un sfat sura domina jocul daca are perfect master. Cat despre cabal omline este super tare warrioru este tanc in dungeon dar acu depinde ce alegi toate sunt bune conteaza talentu pe care il ai si s astii putin limba engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfect World iti zic eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rohan e ceva asemanator Si Perfect World sunt free play amandoua
si ti-asi mai recomanda si Runes Of Magic daca ti-a placut WoW.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mihai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfect World cel mai tare joc!