| karinutzza a întrebat:

Cine stie niste porecle urate care sa le adresez pro.stilor? funda cine zice cea mai urata porecla. aa sa fie porecla de fata...sau si de baiatwinking

10 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Troglodiţi, boraci.

Răspuns utilizator avertizat
| karinutzza explică:

Ms dar mai asteptwinking

| karinutzza explică:

Haha ce sa spun "deea"

| Marius_1903 a răspuns:

Banana,Urzica,Suzeta,Carnatlaughing,Chinezu,Sobolanu,Shaorma,Dulau,Uzman,Zlatar,

| Luca_Elena_1996 a răspuns:

Boistinioaica

| Deea_9825 a răspuns:

Chucky

| Deea_9825 a răspuns:

Chucky

| DariaWtfaciJB a răspuns:

Seu=grasime animala, grasime centralizata, urda, centurista vagaboanta. rolling on the floor)

| xLiaa a răspuns:

Buna...Betoniera, Seu (=grasime animala), Carnat, Urda, Sida, Telemea, Jambon, Ca.cat, Avortata etc. Sper ca te-am ajutat happy