| FallsBlack a întrebat:

Vreau si eu niste porecle urate pentru niste fete care se numesc mada, ioana,laura, alexia. Ele tot imi puneau o porecla urata si vreau sa le pun si eu o porecla pana cand termina.

Răspuns Câştigător
| George_Gr_1995 a răspuns:

Gândești ca un om slab, un foc nu se stinge cu foc si nici cu benzină. Dacă tu începi sa cauți porecle înseamnă ca te deranjează chestia asta si crede-ma ca in generală/liceu este ceva normal sa ai câte o porecla haioasa si chestii pentru ca cine iti pune câte o porecla oricât de nașpa ar i iti acorda atenție. Daca te deranjează atât de mult arată-le cât de puțin iti pasa si se vor plictisi sa facă asta, daca începi si tu sa le pui porecle înseamnă ca te cobori la mintea lor si nu se va sfârșit "războiul " cu un altul. Deci nu are rost sa iti bati capul cu chestiile astea si o banala porecla la întâmplare pusă nu cred ca ar jena o persoana, gândește-te bine cât de mult o Cunoști si caută in trecutul acelei persoane o întâmplare urâta care a marcat-o si daca vrei sa vadă cât de urat este.
Bafta si nu te cobora la mintea unor blonde

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ignoră-le. nici ție nu-ți place ca cineva să-ți pună o poreclă, așa că nu o face nici tu. lasă-le să vorbească, nu le lua în seamă.

| AndyAndrey01 a răspuns:

Madalina-putulina
ioana-panarama?!?
laura-gaura
alexia-bale