| yomi666_2736 a întrebat:

Cine stie niste trupe de genu asta http://www.youtube.com/watch?v=ztKZwwXfXqk? funda la cea mai buna

Răspuns Câştigător
| JusTMeEmmY a răspuns:

Pai japoneze mai sunt:Vivid(nu mai imi vin acum imi minte),
Altele:Breaking Benjamin-Toate Melodiile
Skillet-Toate
Tfk-Welcome to the masquerate, e for extinction si the flame in all of us(mai sunt dar multe sunt hard rock.)
Bon Jovi-Toate
Disturber-Nu mai stiu ce melodii dar are si aceasta trupa
Metallica-cateva melodii(nu pot sa tii le spun deoarece nu prea ascult metallica dar am ascultat cateva melodii care erau in genu la ce vrei tu)
Cargo(asta e romaneasca:X :*)
Evanescense(e rock simfonic) ca si Nightwish
Si sa nu uitam Plain white T.S(nu-mi merge apostrofu.)si cand cauti melodii de la trupele astea o sa mai gasesti si alte trupewinking Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| SloOpY a răspuns:

Tokio hotel