| razvanbaby a întrebat:

Cine stie o parola pentru. tractor la san andreas si una pentru costum acvatic!

Răspuns Câştigător
| Gabriel180401 a răspuns:

Salut razvanbaby! Ma numesc Gabi,in GTA San Andreas nu exista parola pentru tractor, dar exista parola pentru masina aceea foarte mare cu care distrugi alte masini, uite parola:monstermash.Referitor la costumul acvatic, deocamdata nu s-a implementat asa ceva, dar stiu parola pentru oxigen infinit:cvwkxam.Sa ai o seara buna!